Kategoriler
WRC

Raikkonen: "Sonuçlar Çok Önemli Değil"

Raikkonen, WRC’de son yarışın yapıldığı Yeni Zelanda rallisine katılamadı ancak sezonun geri kalanındaki rallilere katılacak.

Raikkonen “Her şeyin yeni olduğunu söylersem yalan olmaz. Fransa’da testlere katıldım ancak bu mücadele ile aynı olmuyor.”

“Diğer sürücüler Yeni Zelanda’ya gittiler ve Portekiz Rallisi’ni çok iyi biliyorlar bu yüzden bu ralli kolay olmayacak. Ancak bu beni çok alakadar etmiyor çünkü ben burada herkesten fazla öğrenmek zorundayım.”

“Rallinin sonucunda alacağım sonuç çok da önemli olmayacak; gelecek için mümkün olduğunda fazla bilgi almam gerekiyor. Adım adım gelişimimizi sürdürüyoruz.” dedi.

Raikkonen, son katıldığı Türkiye Rallisi’nde 5. olarak rallide en iyi sonucunu elde etmişti.

“Raikkonen: "Sonuçlar Çok Önemli Değil"” için 0 yanıt

"gelecek için mümkün olduğunda fazla bilgi almam gerekiyor. Adım adım gelişimimizi sürdürüyoruz."
sanki burda tekrar yarışcakmış gibi konuşmuş Kimi şaka yapıyodu heralde çok güldük tamam bitsin bu şaka!!!
geri dönmesini istiyoruuuumm.F1'de ister iyi bi aracı olsun ister olmasın ama dönsün
ben böyle istiyorum ama acaba Kimi istiyor mu :s aslında hiç sanmıyorum 🙁

"Rallinin sonucunda alacağım sonuç çok da önemli olmayacak; gelecek için mümkün olduğunda fazla bilgi almam gerekiyor. Adım adım gelişimimizi sürdürüyoruz."
bu sene gelişimi tamamlayıp seneye mi rekabetçi olacaksın kimi ya da son yarışlarda mı zorlayacaksın.?
ben duradan F1'e dönmeyeceğini çıkartıyorum.

kimi böyle konuşarak bir çaylak olduğunu hatırlatıyor. ilk hedef yarışı bitirmek olmalı zaten, yüksekten uçmaya gerek yok.

f1 dönmesini çoğu kimi ci istiyor bende dahil ama
gözden kaçırdığımız nokta kimi tarihe geçti ve rally de kalıp ilerde podyuma çıkarsa dahada ötesi yarış kazanırsa onun bu başarısı ve rekoru on yıllarca konuşulacak ve kırılması çok zor olacak.
kimi zevk alıyor rally den ama zaman ilerledikçe podyum ve kazanma arzusu açığa çıkacak.bunu düşünmüyor şu an için belki ama bu ihtimal var ve f1 için şunuda düşünüyor olabilir şampiyon oldum ve kendimi kanıtladım.daha ötesini istemiyorum.başka alanlardada kendini kanıtlama isteği var görünüyor ki bunuda başarabilecek yetenekte kimi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir