Kategoriler
Yarış Video

2012 İtalya GP – Tüm Yarış İzle

“2012 İtalya GP – Tüm Yarış İzle” için 0 yanıt

tabi tabi farkındayız, di resta zaten keyfinden pistin dışına çıkıyor, ordan gitmekten daha çok zevk alıyormuş. gördüğüne bile inanmayacak kadar fanatik olmuş yurdum insanı vah vah!

Sauber'in sizi kaç kere yanıltması gerek? Monza'Da podyumda olucağız dediğimde gülenler vardı adam olun adam F1'i doğru görün bu sezon her şeye açık Sauber'i kimse hafife almasın!.

Sakin ol kardeş.. formula 1 nikli arkadaşımız senin faal bir yarış hakemi olduğunu bilmiyor.İdare ediver.Kurallar gayet açık.Alonsonun süper lisansı elinden alınmalıdır.

Kapatın konuyu, örtün üstünü, iki gündür söylediğiniz herşeyi yemek zorunda kalacaksınız yoksa.Görüntüler gayet açık ve net.Yarıştan beri" yeterli yer bırakmadı,ceza şart" oldu sana "rakip momentum kaybetmiyor sa" , "start mücadelesi" dur bakalım daha neler duyacağız.

bir saçma sapan ve ne oldugunu bilmez yorumunaltina imza atmişssin bende daha fazla devami gelmesin diye nokta koyuyorum ..

evet gözden kaçmış olabilir ama daha öncede herkesin söylediği gibi rakibin pist dışına taştıktan sonra momentum kaybetmeden hemen doğru düzgün bir şekilde göri dönebiliyorsa ceza gelmez ayrıca di resta veya force india tarafından bu hareket yanlış bulunsaydı zaten şikayet ederlerdi

bende bu yorum ne zaman gelecek diye bekliyordum sağolsun arkadaş hemen yapmış sen start mücadelesi yer kapma nedir bilir misin arkadaşım

8:50 den başlayın 8:53 te alonso di restayı pist dışına itiyor, yeterli alan bırakmıyor. toz bulutu filan. hakemlerin gözden kaçmış sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir